Zboží na úrovni


Vlastníte dobře postavenou společnost nebo prosperující firmu a chcete zaujmout nové zákazníky? Nelíbí se Vám ale kýčovité reklamní propisky, čepice či tašky? Máte odpor k levnému a nepotřebnému zboží, které samo o sobě musí odrazovat typ zákazníků, o který právě stojíte? A co tak zkusit reklamní předměty jiného charakteru, najít kultivovanější cestu, která bude poutavá a zároveň bude důstojně reprezentovat charakter, zájmy a směřování Vaší firmy. V dnešní době se rozdávání zboží s reklamou omezuje z ekologických i finančních důvodů. Nepřijdete z konference ověšení igelitkami s hromadou propisek a podobného harampádí, které stejně tak jako tak zahodíte.

Investice do reklamy

Mnohem rozumnější je investovat do předmětů kvalitnějších, které nabídnete jen určité skupině věrných či potenciálně nadějných zákazníků. Ty mají sice vyšší pořizovací cenu, ovšem zisk, který se Vám vrátí v podobě klientů na úrovni, bude také úměrně vyšší. Skvělým, oblíbeným a velmi dobře využitelným artiklem jsou nejrůznější sklenice s potiskem. Na sklenici můžete mít své logo, název firmy nebo charakteristickou větu. Existuje ovšem i varianta zcela čistá bez potisku. Sklenice mohou být v různých objemech a velikostech i k různým účelům.

Součást kuchyňského nádobí

Na stránkách promodarky.cz najdete skleněné lahve s korkovým uzávěrem v objemu 1000 ml i menší 800 ml. Další možností je konvička z brosilikátového skla s bambusovými prvky a skleněné kelímky ve velikosti 100 mililitrů i 350 ml. Samostatnou kapitolou pak jsou skleničky na kávu – prodávají se v izotermické variantě s dvojitým sklem pro možnost držení přímo v dlani v sadě po dvou. Velikost si opět volíte dle svého uvážení. Kterýkoliv z těchto dárků může vhodně reprezentovat i tu nejvýše postavenou firmu a klienta. Je to vkusná součást domácího vybavení v kuchyni a zároveň hodnotná připomínka Vaší firmy.

About the Author

You may also like these