Darujte přítelkyni před odjezdem do hor nákrčník Devold Lauparen


Organizujete každým rokem výpravy do hor, kde sportujete na běžkách i na sjezdovkách, a jste parta lidí, kteří si spolu rozumí? Jste také například členové jezdeckého oddílu, kteří milují koně a vše kolem toho, ale v zimě si neodpustí alespoň týden na lyžích a v létě týden na vodě? Takovéto výpravy bývají nezapomenutelné a dobře se na ně vzpomíná a samozřejmě se také vždy těšíte na novou akci, která vás jistě něčím novým překvapí. Překvapit však můžete i vy, pokud máte přítelkyni, a ta se akcí účastní s vámi.

dívka ve svetru

Jestliže je vaše přítelkyně téměř kompletně vybavena pro zimní pobyt na horách, má kvalitní obuv, bundy, rukavice, kalhoty i funkční prádlo, ale v její výbavě schází nákrčník, pak byste jí mohli mile překvapit modelem Devold Lauparen z kolekce doplňků funkčního prádla c-store.cz.

Devold Lauparen je zhotoven z nejkvalitnější Merino vlny na světě, původem z Norska. Jde o tradiční získávání vlny v procesu delším, než 160 let, a můžeme o ní říci, že ji oblékají i ti, co se pohybují v extrémních zimních povětrnostních podmínkách v rámci různých výzkumných či sportovních expedic. Značnou výhodou Merino vlny je, že nekouše, ale zároveň dostatečně hřeje, a poskytuje tím pádem maximální možný komfort, jaký vám oblečení může v zimě dopřát. Není proto s podivem, že si tyto výrobky oblíbili i členové Horské služby.

hrnek ve tvaru srdce ve sněhu

Nákrčník pro vaši přítelkyni zabalte do barevného balicího papíru a věnujte jí tento balíček až po příjezdu do hor, bude to zajímavé překvapení možná i pro ostatní, protože nákrčníky nebývají tak častým doplňkem funkčního prádla, protože řada lidí spoléhá na šály nebo svetry s rolovacím límcem. Výhodou nákrčníků je však to, že poskytují větší pohyblivost krčních i ramenních svalů a zároveň neškrtí a nikde nesvírají pokožku. Nákrčník si možná oblíbí i další vaši přátelé, až se přesvědčí o jeho vlastnostech, respektive o vlastnostech Merino vlny.

About the Author

You may also like these