Výběr vířivé vany.


Někteří si na chaty nebo ke svým domům pořizují vířivé vany, kde chtějí odpočívat po náročném dni. Můžete zvolit různé varianty provedení, když se na to podíváme podle cenového ohodnocení, jako první nám vyskočí nafukovací vířivé vany, které jsou pro dvě, ale i čtyři osoby. Jedná se velkou nafukovací konstrukci neboli bazének, ve kterém je vyvedeno několik bublajících otvorů. Ve většině se sedí na dně, které je polstrované nafukovací podlahou. Máte tak jedinečné pohodlí. Můžete, si sednou na jakoukoliv stranu, nebo do kteréhokoliv rohu. K tomu máte jednoduchý systém ovládaní a k některým je i filtrační systém, který vířivou vanu čistí.

zastřešení nafukovací vířivky

Máte tam tři hlavní funkce. Ohřev vody, aby se dalo ve vodě odpočívat i v chladnějším počasí, dále pak bublinky, které vám promasírují celé tělo a pak filtraci, která vám čistí vířivou vodu. I takové zastřešení nafukovací vířivky je možné. Některé firmy se na to specializují. Dělají zastřešení bazénů, i vířivých van. Udělají vám takové krásně prosklený altán, ve kterém se vířívá vana, bude vyjímat. Další volbou, může být koupací sudy, které mají k vířivým vanám velmi blízko. Jsou to podobné vany jako bazénové, jen jsou různě tvarované. Mohou být pro dvě osoby anebo pro čtyři. Jen je lepší u nich topení. Většina z nich jede na kamna, ve kterých se topí dřevem.

zastřešení nafukovací vířivky

Jednoduše zatopíte v kamnech a do dvaceti minut máte ve vaně i čtyřicet stupňů. Je to úžasná věc, jen musíte mít možnost vývodu kamen ven, aby se vám nekouřilo do zastřešeného prostředí, ale vše se dá přizpůsobit. Poslední variantou jsou vířivé vany usazené v zemi a tím i dobře izolované. Můžete je mít v místnostech doma nebo i na zahradě, kde bude pěkně zastřešena jako u nafukovací vířivé vany. Jsou to speciální provedení, které vám mohou na zahradě vytvořit krásný zasklený prostor pro vaši relaxaci, který se dá otevírat a přizpůsobit vlastním potřebám. Jakou volbu si ke svému obydlí vyberete, je jen na vás, ale určitě splní vaše podmínky.

About the Author

You may also like these