Sportujte i s miminkem!

Miminko je jedna velká radost, a to samé i jeho narození. Rodiče, když plánují miminko, měli by se hodně rozmyslet a promyslet si celou tu situaci, protože někdy je lepší počkat, nikdy totiž nevíte, co může přijít. Řeč je například o tom, že nemáte v danou chvíli moc peněz na to, abyste uživili dalšího člověka, který sice nekonzumuje jako vy, ale budete mít plno nových výdajů, které miminko potřebuje, od nového nábytku po kočárek, oblečení a podobně, takže pokud nemáte peníze, tak nespoléhejte na to, že za půl roku mít budete. Může přijít cokoliv, vy budete mít třeba nehodu, budete muset zaplatit škodu a co potom?

miminko

Nikdo se vás nebude ptát, jestli čekáte miminko, že potřebujete peníze. Budete to muset zaplatit jako každý další člověk, i když čekáte miminko a potřebujete nakoupit plno věcí. Co pak budete dělat? Miminko ty věci potřebuje, takže někdy je opravdu lepší s miminkem počkat, pokud víte, že si nejste jistí. Samozřejmě nepočkat deset let, pak už nebudete tolik v kondici, ale počkat nějakou tu dobu, než budete mít třeba zase peníze nebo než ten problém vyřešíte, ať už je jakýkoliv. Když se vám miminko narodí, budete se cítit naprosto jinak. Najednou budete mít človíčka, který vznikl z vás a budete se cítit milováni a také důležití na tomto světě, protože budete vědět, že tady máte nějakou úlohu, a to starání se o tohoto malého človíčka.

miminko

Právě to vás bude naplňovat a držet nad vodou, takže se na tuhle změnu připravte, protože od narození miminka budete najednou cítit to, že na tenhle svět patříte, pokud jste to ještě předtím nezažili. Je to fajn pocit, protože najednou máte koho milovat a on to s celým srcem přijímá. Miminko byste hlavně neměli brát jako něco, co vám bere vaše záliby, ale měli byste najít nějaký kompromis mezi ním a vašimi koníčky, které jste měli před miminkem. Samozřejmě něco dělat nejde, ale pokud jste třeba sportovali, tak si sežeňte hlídání, nebo si pořiďte sportovní kočárek Cavoe Moi, který vám ke sportu pomůže a miminko to zvládne taky.

About the Author

You may also like these