Chcete si svou firmu koupit?

Svoji firmu může mít v podstatě každý, kdo si usmyslí, že by se chtěl pustit do soukromého podnikání. Náš stát dává tuto možnost komukoliv a je jenom na nás lidech, zda se chopíme příležitosti nebo ne. Někteří z nás už si tedy svoji firmu pořídili a podnikají, někteří si ji teprve založí a podnikat budou. Ale to nejsou ještě všichni, kdo by u nás podnikat mohli. Jsou tu totiž i lidé, kteří o podnikání třeba také sní nebo je pro ně možná třeba i jediným řešením, když se nemají kde jinde uplatnit, ale přesto pořád ještě svůj podnik nemají.

obchodní centrum

A důvodem k tomu může být třeba i skutečnost, že se dotyční zdráhají pustit se do zakládání svojí firmy. Což sice není nezvládnutelné, ale pro spoustu z nás je to přece jenom příliš komplikované. Někdo není dokonalý v záležitostech úředničiny, bez které se firma nezaloží, někdo se bojí, že by na úřadech dělal chyby a komplikoval si tím život, někdo má třeba i trému…

výloha obchodu

Prostě je celá řada důvodů, proč někdo nemá svoji firmu, i když by ji chtěl a mohl mít. A co se dá takovým lidem doporučit, aby se i oni dobrali situace, v níž se z nich stanou soukromníci?

Někomu takovému lze určitě doporučit specialisty nabízející virtuální sídla a k tomu i prodej firmy sro. Když totiž bude někomu z budoucích podnikatelů vyhovovat mít společnost s ručením omezeným, zapsanou jako volná živnost – Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, může si ji tu koupit už i hotovou. Stačí si vybrat z eseróček, která tento pomocník založil a nabízí k prodeji, zaplatit za to necelých deset tisíc korun, a je to odbyté. Díky této pomoci zkrátka není problém stát se podnikatelem, a to v rekordně krátkém časovém úseku. A stejně tak tu lze třeba lehce získat i jenom virtuální firemní sídlo pro nově zakládanou i již existující firmu, které se také mnoha podnikatelům hodí.

About the Author

You may also like these