I neobvyklé jevy dovedou pozvednout váš sex na vyšší level

Oblékněte se jako sekretářka

Mnohé muže vysloveně rajcuje partnerka oblečená do nějakého stylu, jak to poměrně často provádí některé striptérky. Můžete to vyzkoušet jako zdravotní sestra či lékařka, moderní gymnastka anebo učitelka, ale poměrně velký úspěch mají sekretářky – v minisukni a botách na podpatcích, v kostýmku a s brýlemi. Svádějte vašeho muže rafinovaně, nechte jej svlékat vaše svršky a zouvat boty, ovšem pozor na parfémy, je obecně známo, že muži mají raději vaši přirozenou vůni, nežli ty vyrobené synteticky.

nahá žena

Darujte muži svůj fetiš

Milujete sex a nechcete se jej vzdát s vaším partnerem ani za nic? Tak se nevzdávejte a darujte mu v době, kdy se chystá na služební cestu, na pobyt v lázních nebo na sportovní soustředění nějaký váš fetiš – předmět, který mu vás bude stále připomínat. Nemáme ale tentokrát na mysli fotku či medailón, i když tohle je také dobrá volba, tentokrát by vás měla spojovat její vůně. To byste nevěřili, co s mužem udělá propocené tričko, použité kalhotky nebo voňavé silonové punčochy. Může si spokojeně masturbovat a mít při tom vás samotnou přímo u sebe v nejtěsnější blízkosti.

Při ztrátě erekce jej musíte chlácholit a ještě více opečovávat

Milující žena si moc dobře uvědomuje, že ztráta erekce není jen věcí jejího partnera, a nenechá jej v tom máchat samotného. Je jí jasné, že tím trpí i ona, a to jak po psychické stránce emočními výkyvy a osobní nepohodou, tak i z fyzického hlediska nedostatkem něhy, mazlení a sexuálního uspokojování. Masturbace s plastovými pomůckami je sice fajn, ale nikdy to nenahradí penis toho, koho nade vše milujete.

ženské nohy

Pomáhejte najít svému partnerovi cestu ven a uvědomte si, že erekci nejvíc ubližuje stres a nevhodné jídlo na talíři. Zaměřte se na zdravější životosprávu a na stresové vlivy, proti nimž také mohou vypomáhat vhodné bylinky, například Maca peruánská či Kotvičník zemní nebo byliny Brahmi a Shatavari, které se na rozdíl od Viagry bez receptu zaměřují na samotnou podstatu problému – hormonální dysbalanci a chybějící výživové prvky.

About the Author

You may also like these