Co se změnilo po covidu?

Covid nám toho mnoho vzal, ale také mnoho dal. O covidu už se moc nemluví, i když v poslední době zase roste počet nakažených lidí covidem, ovšem nemluví se o tom už ani v takové míře v médiích, takže to je možná důvod, proč už se covid celkově neřeší a lidé se ho nebojí. Není důvod se ho bát, každá nemoc ve větší míře natropí neplechu a lidé umírají. To je také charakteristika pandemie, protože covid postihnul skoro všechny. Kdo ví, jestli covid opravdu byl a je něco tak hrozného, že se s tím nedá nijak bojovat, nebo se jedná jen o virus, který způsobuje nemoc podobnou chřipce.

ochranný oblek

V tomto případě je pak důležité myslet pořád na to, že naše tělo má nějaké protilátky, které proti virům a bakteriím přirozeně bojují a že je třeba udělat vše pro to, ať tyto protilátky podpoříte, ať máte imunitu co nejvyšší, protože jen tak se vaše tělo všemu ubrání. Jezte hodně vitamínů a choďte ven a uvidíte, že nebudete tak často nemocní a náchylní k nemocem. Bude vám dobře navíc i celkově psychicky i fyzicky, protože budete vědět, že děláte něco pro své tělo, a to je správně. Covid však kromě strachu přinesl i mnoho dalšího a některé věci jsou například velmi pozitivní. Jednou z věcí je to, že přinesl vše online.

hygiena

V dnešní době už jde vše online, můžete si online objednat různé věci, můžete se vy sami online objednat přes online rezervační systém Fitness-rezervace nebo kamkoliv jinam, například k lékaři. Nemusíte tedy nikomu volat, což je dobrá zpráva pro lidi, kteří neradi mluví a jsou introvertní. Tito lidé jsou teď šťastní nejvíce na světě, protože nemusí skoro ani hnout prstem k tomu, aby se někam sami objednali. Další výhodou je to, že se možná zvýšila hygiena u lidí a lidé si více čistí ruce dezinfekcí a dávají na sebe velký pozor. Na druhou stranu, někdy je právě naopak potřeba sníst nebo dostat do těla nějaké patogeny, aby se tělo zase lépe bránilo a bylo na občasnou dávku patogenů zvyklé.

About the Author

You may also like these