Auto pro všechny

Automobil je pro někoho něco, čeho by se člověk nikdy nechtěl vzdát. A to jsou přesně má slova. Já bych bez auta snad nevynesla už ano smetí! Abych pravdu řekla, tak já bych bez automobilu nedala opravdu už ani ránu. A musím uznat, že automobily jsou opravdu perfektní a že mnoha lidem také pomáhají a usnadňují všední dny. Já sama bych už bez automobilu opravdu nechtěla být, protože automobil beru něco jako opravdu důležitého. Automobil také potřebuji k práci. Také pracuji velice často v terénu, takže autem jezdím také za svými klienty. Opravdu je to takhle důležité, takže kdybych neměla vůbec žádný automobil, tak bych byla opravdu z toho zničená.

Moc ráda řídím.

A musela bych všude jezdit na kole anebo chodit pěšky. A to mi věřte, že by to bylo velice nepraktické. Já sama jsem vždycky byla z toho velice nešťastná, když jsem třeba měla rozbité auto a musela jsem své zákazníky a klienty odcházet pěšky anebo tam jet na motorce. Zkoušela jsem to také někdy taxíkem, jenomže to se opravdu hodně prodražilo a bylo to velice drahé. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si vždycky musela sehnat náhradní automobil.

Mám ráda výlety.

Naštěstí mi bratr vždycky půjčil jeho náhradní automobil, abych nemusela nikde jezdit na kole anebo chodit dlouhé trasy pěšky, protože jsem sebou, jestli tahala kufírek i plné pakty smluv a papírů, kde jsem měla další důležité dokumenty. Takže pokud i vy pracujete takhle, podobně jako já, tak jistě mi dáte za pravdu, že auto je opravdu hodně důležité a praktické. Auto opravdu ušetří spoustu času a také energie a práce, takže auto beru už něco jako úplně normálního, co má každý v rodině. Někdo má doma dokonce i dvě auta, což chápu často protože většina lidí nepracuje ve stejné hodiny anebo dny či tak podobně. V dnešní době je vážně těžké se sesynchronizovat, aby rodina byla spolu v určitou hodinu. 

About the Author

You may also like these