Rozesílejte v barevných obálkách svatební oznámení

Chystáte svatbu a máte již vytištěné svatební oznámení? A už víte v čem jej budete lidem předávat nebo rozesílat poštou? Pokud ne, máme pro vás tip – vyzkoušejte plastové barevné poštovní obálky.

Nic se nerozmáčí – jednou z největších předností obálek z plastických fólií je odolnost vůči vodě, vlhkosti i prachu. Můžete si být jisti, že po uzavření zásilky se dovnitř obálky nedostane ani voda, ani prachové částice, ani další nečistoty. Toto se může hodit právě u svatebních oznámení, která bývají obvykle papírová, a mohou se rozmáčením nevratně poškodit a zničit.

nevěsta a ženich

Obálka je diskrétní – plastové poštovní obálky se vyrábí tak, aby zásilka byla vždy dostatečně diskrétní, alespoň co se týče vizuálního efektu. V případě svatebního oznámení ovšem nelze nahmatat nic jiného, než cosi plochého, takže nikdo nebude mít možnost odvodit, co komu vlastně zasíláte. Přepravní společnosti jsou zvyklé doručovat zboží v plastových obálkách nepřehýbané, takže je velmi málo pravděpodobné, že by i samotné oznámení někdo obdržel poškozené – pomuchlané či roztržené.

příprava na svatbu

Barvu obálek volte individuálně – výhodou barevných obálek je jejich velký barevný rozsah. Můžete se tedy snadno rozhodnout, komu jakou barvu vybrat. Kupříkladu víte, že vaše teta má ráda červenou a dává jí přednost v bytových doplňcích či v oblečení, a vaši rodinní přátelé z Jizerských hor zas milují žlutou. Takto barevná zásilka je určitě potěší mnohem víc, než kdyby šlo o běžnou kartonovou obálku nevýrazné barvy.

Obálky z plastu jsou levné – ať už rozesíláte počet svatebních oznámení po kusech, anebo v počtu několika desítek, nebude nákup barevných obálek představovat výraznou finanční zátěž. Paradoxně může být dražší samotné poštovné, ovšem pokud budete chtít rozesílat oznámení do schránek vy sami, nebo je předávat přímo osobně, na poštovném ušetříte.

About the Author

You may also like these