Dentální hygiena


Nikdo z nás nejspíše nechodí k zubaři s nadšením, ale spíše jen z nutnosti. Ovšem není se čemu divit, dřívější režim a technologie nebyly tak vyspělé a člověk mnohdy odcházel od zubaře s mnohem větší bolestí než k němu došel. Ačkoliv se to nezdá, tak dříve nebyly tak vyspělé technologie, aby se zákroky dělaly šetrně. Ovšem doba už trošku pokročila a dnes se již nemusíte bát návštěvy zubaře, ale můžete se doslova těšit. Dentální hygiena Praha je navíc vyhlášená a nemusíte se bát, že by vám při ošetření něco bolelo.

dentální hygiena

Dentální hygiena je u mnoha lidí velmi zanedbávaná a tito lidé si vůbec neváží svých zubů. Tento zákrok je však velice efektivní a díky němu jsou zuby mnohem zdravější a čistější. Při zákroku se kompletně uvolní mezizubní spáry a člověku se tak nezachytávají zbytky jídla v zubech. Navíc jsou zuby zbaveny veškerého zubního plaku a nečistot, které se na zubech bělem let zachytí. Tento zákrok je naprosto bezbolestný a podle situace by ho měl každý absolvovat alespoň jednou či dvakrát ročně. Vždy mějte na paměti, že tento zákrok neděláte proto, že vás něco bolí, ale proto, abyste předešli špatným zubům a měli jste v důchodu čím jíst.

dentální hygiena

Kromě všech zmíněných věcí je dentální hygiena také dobrá na zápach z úst a také odbourává vznik kazů. Dentální hygiena se provádí následujícím způsobem. Pískování přístrojem Airflow, pomocí ručních nástrojů, ultrazvuku a ošetření pomocí přístroje Woodpecker. Vždy než se objednáte k zubaři na prohlídku tak myslete i na dentální hygienu. Ve většině ordinací vás ihned na dentální hygienu pošlou a až poté jsou schopní udělat šetrně zákrok. Ačkoliv se to nezdá, tak mnoho lidí má své zuby zanedbané a zubaři pak odmítají dělat zákroky u zubů, kde hrozí nekonečné krvácení. Je proto dobré dentální hygienu dodržovat a udržovat své zuby v kondici během celého roku.

About the Author

You may also like these