Plastový bazén


Konečně nastává už teplé období a já si říkám, co by to asi bylo za období, kdybychom třeba u nás na zahradě vůbec neměli žádný bazén? Já si vzpomínám, jak my jako malé děti ještě od nás z ulice, kde byly další domečky a děti, tak my jsme jako jediná rodina vůbec neměli na zahradě žádný bazén, všichni okolo a všichni naši přátelé měli nějaký bazén anebo alespoň nějakou velikou sprchu anebo takové typické necky. My jsme samozřejmě také u babičky měli necky takové olověné a potom také dřevěné, kam nám babička s dědečkem vždycky na léto dávali vodu. Bylo to prý jako místo bazénu, jenomže my jsme se někdy za to také styděli, a tak jsme nikomu z našich přátel neřekli, že máme necky anebo nějakou starou vanu na koupání.

Výroba plastových bazénů je populární.

Potom asi o pět let později nám maminka říkala, že nám konečně už pořídí nějaký levný bazén. Výroba plastových bazénů je právě perfektní v tom, že tyto bazény jsou levné, a tak maminka byla ráda, že existuje také výroba plastových bazénů, protože právě od jedné firmy si pořídila plastový bazén. S otcem se prý na to složili, prý i tak na to, jak byl plastový bazén malý, tak to bylo prý drahé. Absolutně nechápu, jak tohle všechno rodiče udělali, protože v poslední době se velice hádali.

Ráda odpočívám u bazénu.

Hádali se hlavně o finance a také o tom, že na nic nemají peníze a že budou kupovat bazén, jenomže maminka nám ho slíbila už na Vánoce, že v létě nám pořídí nějaký menší plastový bazén. Otci se to asi nelíbilo a později asi dva roky nato se rodiče rozvedli. Nám dětem to ale bylo tak jedno, protože jsme už stále stejně věděly, že se jenom hádají a že jejich manželství asi nemá cenu. Mě v té době už bylo patnáct let, takže už jsem něco o tom málo věděla. A pokud i vy máte bazén, tak si myslím, že určitě také bude plastový. Protože výroba plastových bazénů v poslední době opravdu se zlepšila a je také populární, takže mnoho lidí má právě na zahradě plastový bazén a je jedno, jestli je v zemi anebo nad zemí.

About the Author

You may also like these