Nový interiér

Už je to opravdu hodně dlouho, když jsem toužila po tom, abychom si s přítelem udělali opravdu moderní obývací pokoj a také ložnici. Kuchyň jsme měli dva roky úplně novou, takže jsem si řekla, že když obývák a ložnice je opravdu už hodně stará, tak by to chtělo nějakou změnu. Jenomže jsem si řekla, že bych chtěla už nějakou změnu přímo od profesionála. Takže to znamenalo, že by bylo nejlepší, kdybychom si s přítelem pořídili nějakého kvalitního bytového architekta. Ale překvapivě přítel zakroutil hlavou. Vůbec jsem tohle nechápala, co to znamená. To přítel vůbec nechce, abychom měli bytového architekta, který by nám udělal opravdu krásný obývák a ložnici?

Máme pěknou ložnici.

Tak jsem se přítele zeptala, proč by nechtěl poslat k nám domů bytového architekta. Přítel mi řekl, že bytový architekt je jistě moc drahý. Jenomže když jsem se potom zeptala své mámy, tak ona mi řekla, a že bytového architekta našla na webové stránce bydesign.cz, kde se můžete dozvědět opravdu spoustu informací o tom, co by vám bytový architekt poskytnul. A že není vůbec drahý. Protože prý nemáme hledat nějaké luxusní bytové architekty, ale máme si najít opravdu normálního bytového architekta, který právě třeba začíná svou kariéru architekta.

Mám ráda minimalismus.

Že prý on není drahý. Moje máma si také pozvala bytového architekta z této webové stránky, který vyšel na osm tisíc korun, který navrhl obývací pokoj. A mě tahle cena přišla docela příjemná. Takže jsem řekla příteli, že už vůbec nebudu váhat a že si tohoto bytového architekta vezmu, protože mi přijde kvalitní a také docela levný. Nakonec můj přítel souhlasil a já jsem byla nadšená, že jsem si vydupala svou. Nakonec máme opravdu krásný obývák a také ložnici. A bytový architekt je opravdu moc šikovný a jistě vám vykouzlí malé království, kde se budete cítit jako královna a král.

About the Author

You may also like these