Sháníte rodinný dům?


Postavit dům v dnešní době není jednoduché, protože jde o drahou záležitost, kterou musí naprostá většina lidí financovat hypotékou. Bez hypotéky by nestavělo tolik lidí, protože ceny nemovitostí v posledních letech vyletěly strmě vzhůru. I v nejzazších koutech republiky stojí menší dům pro čtyřčlennou rodinu zhruba 5 milionů korun, pokud chcete bydlet v něčem co hezky vypadá nejen zvenčí, ale především uvnitř.

dřevostavba domov

Pokud ale hypotéku dostanete, můžete si začít vybírat dům. Ten si můžete nechat postavit třeba na klíč. Je to jednoduché řešení pro všechny, kteří se nechtějí z jakéhokoliv důvodu pouštět do stavby svépomocí. Dům na klíč v podstatě znamená, že si jen vyberete typový projekt a můžete se začít těšit na stěhování. Stavební firmy většinou nabízí moderní novostavby prošpikované moderními technologiemi, které vám pomohou snížit náklady za bydlení prostřednictvím solárních panelů https://gacr.cz/o-ga-cr/poradni-organy/panely/ a tepelného čerpadla.

klíč k domu

Někdo si vybere obyčejný bungalov, který najdeme v drtivé většině vesnic a měst. Už zhruba 20 let je to nejpopulárnější typ domu, který se v našich končinách staví. Výhodou bungalovů je, že jde většinou o přízemní stavby, takže nemusíte chodit po schodech. U nás najdete nejen obyčejné bungalovy, ale i rodinné domy do l. Ty jsou zajímavé svým půdorysem, a u nás i velkými okny, které vám dovnitř pustí spoustu světla. Právě velká okna jsou v dnešní době obrovským trendem, který si můžete dopřát i vy. Pokud sháníte levnější dům, můžete si vybrat třeba základní bungalov, který stojí 3 miliony korun. Samozřejmě čím složitější projekt, vím vyšší cena. Obecně jsou ale naše domy cenově dostupné. Mohou si je dovolit i lidé, kteří nemají příliš vysoké příjmy.

Nezalíbil se vám žádný projekt?
Pokud jste se rozhodli že si necháte postavit dům od nás, můžete se těšit na dokončení domu v termínu nebo na individuální projekt.

About the Author

You may also like these