I zvířata potřebují pravidelnou lékařskou péči


Máte doma domácího mazlíčka? Pes, kočka, fretka, králík či morče? To jsou takové základní druhy zvířat, které se nejčastěji volí jako domácí mazlíček. Zvíře dokáže být skvělý parťák. Když si navíc zvíře pořídíme k dětem, můžeme děti učit, jak se správně o zvířátko starat. Už od malička se tak učí péči, chování a povinnost. Občas je ale potřeba zajít se zvířetem k lékaři. Máte pro to své veterináře? Nebo jste si teprve zvíře pořídili a veterináře hledáte? Pokud jste z Prahy nebo z jejího okolí, zkuste si zajít na veterinu Praha 10. Je to opravdu spolehlivá veterinární ordinace. Jejich veterina nese název ALTAVET.

Fretka, šedé pozadí

Zabývají se kompletní péčí Vašich mazlíčků. Pokud nevíte, jak to chodí s očkováním a další péčí, jednoduše si zajděte se svým zvířetem na veterinu a všechny informace Vám rádi poskytnou. Pak už snadno budete vědět, kdy je co potřeba. Zvířata dostanou i očkovací průkaz, kde je vše značené. Je důležité zvířata chránit proti různým parazitům a nemocem. Chráníte tak i sami sebe. Nemusíte se při správné péči bát, že Vám například Váš pes domů donese něco nežádaného domů. Třeba zmíněného parazita nebo vzteklinu. Na tohle je třeba dbát a to formou řádného odčervení a očkování.

Pes a lidské ruce

Ceny úkonů mají podrobně rozepsány ve svém ceníku, který naleznete na jejich webových stránkách. Jsou tam všechny potřebné informace, které potřebujete vědět před samotnou návštěvou. Zbytek Vám rádi poskytnou osobně nebo telefonicky. Jejich webové stránky se mi velice líbí. Jsou vážně dokonale přehledné. Není nic, co bych pohodlně a hbitě nenašla a tak to má být. Koukala jsem na jejich recenze a jsou více než dobré. Lékaři jsou tam celkem tři v doprovodu sester.
Už víte, kam zajdete se svým zvířecím mazlíčkem k lékaři? Dejte a dopřejte mu tu nejlepší péči, budete spokojené Vaše zvířátko i Vy sami.

About the Author

You may also like these