Už se vám to krátí?

U svatebních příprav vždy rozhoduje datum konání svatby. Je potřeba si datum na vybraném svatebním místě zarezervovat co nejdříve, protože na místech mimo radnice si musíte s matrikou vyjednat výjimku. Je to zcela běžné, ale musíte počítat s tím, že některé matriky za den dělají třeba jen dvě svatby. Je potřeba se domlouvat hned, ať nejste nepříjemné překvapení. Totéž platí u svatebních míst, pokud toužíte po něčem neobvyklém, je potřeba si místo zarezervovat co nejdříve. A i tak můžete na volný termín čekat i rok. Ale zase budete mít více času připravit si vše co chcete.

vtipné oznámení

Mezi první věci, které si páry na svatbu připravují, patří svatební oznámení. Je to proto, že je to jednoduché, je to vyřízené hned, a je to vlastně pozvánka na svatbu, proto se rozesílá s dostatečným časovým předstihem. Vybrat svatební oznámení není jednoduché, protože firmy nabízí desítky až stovky předem připravených šablon, které si upravíte k obrazu svému. Na oznámení se většinou dává společný citát, nějaká vtipná krátká historka a oznámení o konání svatby. Také nechybí nějaká výzdoba nebo společná fotografie. Některé páry chtějí mít svatbu do puntíku sladěnou, a tak si dávají záležet i s výběrem oznámení. I vy můžete mít oznámení, obálky a další papírenské zboží na svatbu ve stejném dekoru. Bude to vypadat opravdu dobře.

zlaté oznámení

Jste pro každou legraci?
Jestli vás vaše okolí zná jako pár, který si ze sebe nebojí udělat legraci, dostůjte své pověsti a vyberte si vtipné svatební oznámení. Na něm může být malý vtípek nebo roztomilý obrázek. Na oznámení můžete použít nejen papír, ale i plexisklo. Takové moderní oznámení nenabízí všechny firmy, takže pokud takové chcete, musíte si sehnat firmu, která jej nabízí. Jde o nejmodernější oznámení, které se nepokrčí, a které bude skvěle vypadat třeba na zdi jako obrázek.

About the Author

You may also like these