Překvapení na chalupě ve formě nového nábytku


Máte rádi překvapení? A také jej rádi pro někoho chystáte? Jestliže máte tuto vlastnost v povaze, pak jste šťastný člověk, protože vás za to bude milovat spousta lidí včetně vaší rodiny. Ta totiž dokáže nejvíce ocenit, když jim tu a tam něco nachystáte jen tak, bez podmínek a nároků na nějakou odměnu, ostatně ve Vesmíru to funguje tak, že „co vysíláme, se nám znásobeno vrací, to špatné, ale i to dobré“.

montáž nábytku

Jednou z forem, jak překvapit zbytek vaší rodiny, by mohl být nový nábytek na chalupě. Lidé se poměrně často zbavují starého nábytku tak, že jej nejprve odvezou na chatu, a teprve až tam doslouží, pořizují si nový. Vy byste to mohli jen trochu urychlit a dopřát všem radost z pohledu na nábytek, co vás oslovuje, a ten starý, co už není vyhovující ani po estetické i praktické stránce, jednoduše rozřežete a zatopíte s ním v kamnech (pokud není vysloveně z toxického materiálu).

nábytek v pokoji

Svůj plán můžete realizovat docela jednoduše a přitom efektivně. Domluvíte se se stěhovací firmou, která provádí mimo jiné montáž nábytku v Praze i okolí na určité datum, mezitím objednáte nábytek a zaplatíte, přepravní společnost vám jej doveze na chalupu v kartonových krabicích a stěhováci jej tu pak sestaví přímo na místě ve stanovený den. Této výpomoci lze výhodně využít tak, že v době, kdy budou stěhováci sestavovat skříně, komody a stolky, vy položíte na podlahu nový koberec a třeba ještě místnost vymalujete, aby to bylo překvapení se vším všudy.

Tato akce je výhodná i v tom, že vaše překvapení stěží někdo odhalí, protože budete předstírat, že jste v zaměstnání, zajistíte si falešné alibi u svých kolegů, což se pak stejně vaše manželka dozví s tím, že ji nepodvádíte, ale naopak chcete celé rodině udělat radost, a je také málo pravděpodobné, že by si vaše žena udělala čas a vyrazila mimo obvyklý víkend na chatu.

About the Author

You may also like these